SPEDYCJA

Nasi spedytorzy są dostępni 24/7. Są w stałym kontakcie z każdym kierowcą. Dbają o wszystkie formalności transportu Twojego towaru m.in. odpowiednie umowy przewozu, ubezpieczenia, cła, załadunek czy sposób przekazania towaru do Twojego odbiorcy.

Na czym polegają usługi spedycyjne Kaidar Logistics?

Nasi spedytorzy są do Twoich usług. Zawsze zaproponują Ci najlepsze i optymalne metody przewozy Twojego załadunku. Organizują cały proces transportu – od A do Z. Rezerwują termin, dobierają odpowiednią flotę, dbają o wszelkie formalności związane z przewozem towaru, nadzorują trasę oraz pracę kierowców. Są dobrymi aniołami stróżami Twoich przesyłek. W razie potrzeby przekazują Ci informację na temat kolejnych etapów transportu. Są w nieustannym kontakcie z każdym naszym kierowcą. Działają 24/7. Dbają, aby Twój towar dotarł bezpiecznie do celu.

Dlaczego warto wybrać usługi spedycyjne z Zielonej Góry – Kaidar Logistics?

Dla naszych spedytorów liczą się 3 słowa:

  • BEZPIECZEŃSTWO
  • TERMINOWOŚĆ
  • ZAUFANIE

Możesz spać spokojnie. Uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat transportu. Otrzymasz atrakcyjną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Towar dotrze bezpiecznie do celu. Dokumentacja będzie uporządkowana i przejrzysta.

Nasza terminowość jest zawsze bez zarzutów. Nawet gdy po drodze napotykamy na wyzwania, nasze doświadczenie pozwala nam działać sprawnie i skutecznie.

Transport drogowy w kraju i za granicą to nasze życie. Wszystkie niuanse znamy od podszewki. Lubimy wyzwania i konkurencyjność, dlatego nasze oferty zawsze są NAJLEPIEJ DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB. Szybko reagujemy i mamy wypracowane stałe procedury na wypadek działań „awaryjnych”. Oczywiście spełniamy wszystkie wymogi formalno-prawne. Działamy rzetelnie i najlepiej, jak potrafimy.

Właśnie dlatego, tak wiele firm chce korzystać ze współpracy z naszą firmą spedycyjną z Zielonej Góry. Dbamy o jakość, dobre relacje, stałą dostępność floty i konkurencyjność naszych ofert.