O FIRMIE

POZNAJ KAIDAR LOGISTICS

Kaidar Logistics to firma spedycyjna z Zielonej Góry. Doświadczony zespół logistyków, spedytorów i kierowców – ludzi, którzy pasjonują się transportem i optymalizacją tras. Działamy od ponad 12 lat. Mamy na swoim koncie ponad 14 tys. transportów. Tworzymy trwałe, partnerskie relacje. Nasi klienci cenią nas za elastyczne, indywidualne podejście, terminowość oraz stałą dostępność.

Nieustannie poszerzamy naszą flotę i załogę, tak aby w każdej chwili móc dostarczyć Twój ładunek nawet na drugi kraniec Europy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasza współpraca opiera się na jasnych wartościach – obsługujemy Twoje zamówienia, tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Działamy szybko i konkretnie. Na doskonale zoptymalizowanych procesach logistycznych potrafimy sporo zaoszczędzić. Dzięki temu możemy zaoferować Ci transport towaru na terenie Polski i Europy w niskich cenach.

Co ważne – jesteśmy zespołem rzetelnych i odpowiedzialnych ludzi. Nie pozwalamy sobie na błędy. Nasi pracownicy i kierowcy są doświadczeni – od lat działają w branży TSL i wiedzą, co zrobić, aby rozwiązać ewentualne trudności.

W tym wszystkim przyświeca nam jeden cel – zadowolenie naszych klientów. Wierzymy, że to JAKOŚĆ OFEROWANEGO TRANSPORTU jest naszą najlepszą reklamą. Potwierdzają to klienci, którzy trafiają do nas z polecenia. Nie zawodzimy i staramy się, aby Twoja oferta na transport, którą Ci zaproponujemy, była najlepsza na rynku.

Każdego dnia jesteśmy dumni z jakości, którą oferujemy.