LOGISTYKA

Nieustannie dopracowujemy nasze trasy i procesy przepływu towaru. Kilkunastu specjalistów stara się zoptymalizować każdy krajowy i międzynarodowy przejazd tak, aby zaoferować Ci jak najkrótszy czas dostawy i jak najlepszą cenę transportu.

Na czym polegają usługi logistyczne Kaidar Logistics?

Chcesz zbudować optymalne procesy logistyczne dla swojej firmy? Zastanawiasz się, jak coś transportować [KG1] na terenie kraju, eksportować, importować, magazynować lub dystrybuować do swoich partnerów? Jesteś w doskonałym miejscu.

Stworzymy dla Ciebie optymalny łańcuch logistyczny. Dopasujemy odpowiednią flotę, zaplanujemy terminy transportu, przedstawimy wszystkie wymagania formalne. Możemy nawiązać jednorazową lub stałą współpracę logistyczną, która będzie opierać się na trwałej, rzetelnej relacji biznesowej.

Dlaczego warto wybrać usługi logistyczne z Zielonej Góry – Kaidar Logistics?

Zawsze działamy w imię Twoich potrzeb. Każdy transport, każdy eksport, czy inne działanie opieramy na solidnych procesach, które skracają czas dostaw i obniżają ich koszty. Czasami oczywiste rozwiązania wcale nie są tymi najlepszymi. Nasze doświadczenie logistyczne i upór specjalistów, którym naprawdę zależy, niejednokrotnie pokazały nam, że czasem nie warto trzymać się utartych ścieżek. Właśnie dlatego mamy przewagę wśród konkurentów i możemy poszczycić się tak wieloma stałymi, kontraktowymi współpracami logistycznymi.